S.V. MIDOOST WORDT DOOR DE VOLGENDE BEDRIJVEN GESPONSORD

 

Adviesbureau Engelage 0597-432062
Auto Hillenga www.autohillenga.nl
Bakker Midwolda LMB bv http://www.bakker-ulrum.nl/midwolda.htm
Beauty Salon Sandra www.sandrasbeautysalon.nl
Bloemenshop Fleur-Inn 0597-551386
Brasserie Old School 0597-674159
Broodboetiek Midwolda 0597-551675
Bouwbedrijf M.E. Jansen www.bouwbedrijfjansen.com
Bouwservice Dijkhuis www.bouwservicedijkhuis.nl
Bouwtechniek Koning www.bouwtechniek-koning.nl
B.V.Oldambt oldambt.nl
Cafe-Biljart Slijterij Siemens 0597-551455
Coop Jan Kruijer www.coop.nl
Dakwerk en Klussenbedrijf Werkman www.klussenbedrijf-werkman.nl
D'r Uut Events www.druut-events.nl
Gremmer Constructie www.gremmerconstructie.nl
Hesseling Mechanisatie www.hesseling-oostwold.nl
H.P.Korte voor geld en goed www.hpkorte.nl
Huninga's Heem www.huningasheem.nl
Installatietechniek Sportel 0597-551025
Jac Looijenga 0597-552501
Joh. Smit Transport bv 0597-551321
Kapsalon Harma www.kapsalonharma.nl
Kapsalon Oldambt 0597-551120
Lice 0620786732
Logeerhuis "de kleine haven" www.dekleinehaven.nl
Museum voor Oorlogshistorie "40-"45 0597-551007
Nomden zonwering en rolluiken www.nomden-zonwering.nl
Pannenkoekenhuis d'Olle Smidse www.dollesmidse.nl
P.C.Gereed www.pcgereed.nl
Rabobank Zuid en Oost Groningen www.rabobank.nl/bedrijven/lokalebanken/zog/
Romy Kinderopvang www.romi-kinderopvang.com
Slagerij Nomden www.slagerijnomden.nl
T.J. de Vries Beplantingen bv www.devriesbeplantingen.nl
TracLease www.traclease.nl
Verbouw onderhoudsbedrijf Cees Bruins 0597-552094
Voetverzorging Jolanda v/d Ploeg 0597-552881
Watersportbedrijf Huninga's www.watersportbedrijfhuningas.nl