S.V. MIDOOST WORDT DOOR DE VOLGENDE BEDRIJVEN GESPONSORD

 

Adviesbureau Engelage 0597-432062
Bakker Midwolda LMB bv https://www.bakker-midwolda.nl/
Beauty Salon Sandra www.sandrasbeautysalon.nl
Blauwestadhoeve
www.blauwestadhoeve.nl
Bloemenshop Fleur-Inn 0597-551386
Boerderij Herman Dijkstra
https://boerderijhermansdijkstra.nl/
Brasserie Old School http://www.brasserieoldschool.nl
Broodboetiek Midwolda www.zorgbakkerijdewit.nl
Bouwbedrijf M.E. Jansen www.bouwbedrijfjansen.com
Bouwservice Dijkhuis www.bouwservicedijkhuis.nl
Bouwtechniek Koning www.bouwtechniek-koning.nl
B.V.Oldambt oldambt.nl
Cafe - Biljart Slijterij Siemens www.cafebiljartsiemens.nl
Dagwinkel  Midwolda https://midwolda.lekkermakkelijk.nl/tps://midwolda.lekkermakkelijk.nl/ttps://midwolda.lekkermakkelijk.nl/
Dakwerk en Klussenbedrijf Werkman www.klussenbedrijf-werkman.nl
Daniel Oudman stukadoor en restauratiewerken www.danieloudman.nldanieloudman.nl
De Kern Praktijk voor Alternatieve Geneeswijzen www.dekern.in
Gremmer Constructie www.gremmerconstructie.nl
Hesseling Mechanisatie www.hesseling-oostwold.nl
Het Anker www.hetankermidwolda.nl
H.P.Korte voor geld en goed www.hpkorte.nl
Huninga's Heem www.huningasheem.nl
Installatietechniek Sportel 0597-551025
Jac Looijenga 0597-552501
Joh. Smit Transport bv 0597-551321
Kapsalon Harma www.kapsalonharma.nl
Kapsalon Oldambt 0597-551120
Lice 0620786732
Nomden zonwering en rolluiken www.nomden-zonwering.nl
Pannenkoekenhuis d'Olle Smidse www.dollesmidse.nl
Rabobank Groninger Land www.rabobank.nl/lokale-bank/groninger-land/
Slagerij Nomden www.slagerijnomden.nl
Sportpraktijk Oldambt
www.sportpraktijkoldambt.nl
Tui at Home Lisette Kleefman https://www.tuiathome.nl/lisette-kleefman/?ref=RBZ&pagina=welkom
Verbouw onderhoudsbedrijf Cees Bruins 0597-552094
Voetverzorging Jolanda v/d Ploeg 0597-552881
Watersportbedrijf Huninga's www.watersportbedrijfhuningas.nl